Axello spol. s r.o. česká verze english version

O násO nás Řešení ICTHome Řešení ICTŘešení ICT Vývoj aplikacíVývoj software Konzultační činnostKonzultační činnost Ostatní službyOstatní službyŘešení ICT


Pro malé a střední firmy, poskytujeme komplexní servis v oblasti informačních technologií a internetového připojení.

Nepotřebujete vlastní odborníky pro zajištění těchto služeb a zabýváte se jen vlastními aktivitami.

Naše služby zahrnují:

Řešení síťové infrastruktury Návrh a realizace počítačové sítě podle potřeb a požadavků klienta. Provedeme analýzu aktivit jednotlivých přípojných bodů u klienta a podle toho navrhneme strukturu sítě a rozmístění síťových prvků.
IT systémy Navrhneme a zprovozníme všechny potřebné a požadované služby v rámci internetové komunikace a informačních technologií pro podporu svého podnikání. Návrh a implementace mailového serveru, webových serverů, file serverů atd
Bezpečnost V rámci zajištění internetového připojení vytvoříme návrh konfigurace a instalace aplikací zajišťujících bezpečnou komunikaci v síti. Jedná se o implementaci firewallu, antivirového a antispamového software.. atd.
Monitoring sítí
a aplikací
Součástí komplexního řešení ICT služeb a systémů je i náš návrh a implementace vhodných monitorovacích systémů, které umožní klientovi sledovat stav síťových prvků a služeb.
Dokumentace Důležitou součástí našeho řešení je komplexní dokumentace systému, která umožní klientovi kdykoliv převzít správu dokončeného řešení do vlastních rukou.

Axello spol. s r.o., kontakt : Martin Kontra Tel: +420 775 112 607