Axello spol. s r.o. česká verze english version

O násO nás Řešení ICTHome Řešení ICTŘešení ICT Vývoj aplikacíVývoj software Konzultační činnostKonzultační činnost Ostatní službyOstatní službyVývoj software


Vytvoříme aplikaci na zakázku podle potřeb klienta.

Není nutné se přizpůsobovat již existujícím produktům na trhu.

Naše služby zahrnují:

Analýza Provedeme analýzu reálných potřeb klienta. Osobním šetřením v pracovišti klienta jsme schopni zjistit, jaké funkcionality a procesy od aplikace potřebuje.
Projekt Na základě zjištěných údajů z analýzy vytvoříme projekt nové aplikace tak, aby skutečně šetřila čas zaměstnanců a pomáhala jim v jejich práci. Navrhneme použití vhodného hardware i vhodné vývojové platformy.
Vývoj a implementace Realizaci provedeme v naplánovaných krocích podle projektu. Realizace zahrnuje i testování aplikace a pilotní provoz.
Školení uživatelů Součástí vývoje aplikace je i školení uživatelů a administrátorů, kteří budou aplikaci používat a spravovat. Efektivita práce uživatelů je závislá na jejich detailním seznámení se s produktem
Dokumentaci aplikace Důležitou součástí našeho řešení je komplexní dokumentace nově vyvinuté aplikace pro uživatele i pro administrátory. Dokumentace umožní řešit jednodušší problémy rychle a efektivně.

Axello spol. s r.o., kontakt : Martin Kontra Tel: +420 775 112 607